Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Piec kuchenny

         Kuchnia kaflowa opalana drewnem, zbudowana jest przy użyciu kafli ceramicznych. Gorąco polecam tym Państwom, którzy cenią sobie niepowtarzalną atmosferę chłodnych wieczorów, spędzanych w gronie przyjaciół przy suto zastawionym stole. Zasada działania przypomina piec akumulacyjny, wyposażony jednak w dużą powierzchnię płyty kuchennej, która szybko oddaje ciepło. Szczególną właściwością takiej kuchni jest to, że spaliny ogrzewają tu rozmaite urządzenia dodatkowe: piekarnik, piec chlebowy, itp
Spaliny rozgrzewają ponadto masę akumulacyjną pieca kuchennego, dostarczając przez długi czas łagodnie promieniującego ciepła.


         Rozumie się samo przez się, że użyte do budowy takiej kuchni materiały mają szczególne znaczenie dla spełnianych przez nią funkcji: grube ściany szamotowe zapewniają długo utrzymujące się i równomierne ciepło wewnątrz piekarnika. To właśnie perfekcyjna izolacja termiczna czyni z takiego urządzenia na przykład... doskonały piec chlebowy. A nic nie jest przecież w stanie dostarczyć takich przyjemności, jak domowe wypieki przygotowane w tradycyjny sposób.
 

Aktualności
AnLen. Aktywizator spalania

Poprawia jakość i wydajność spalania oraz zmniejsza emisję CO₂


Nowy środek do czyszczenia szyb kominkowych na sucho Dry Wiper

Nowy środek do czyszczenia szyb kominkowych na sucho atmosfire Dry Wiper firmy SCHOTT.


 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH