Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Model NR 8

Piecyk przenośny OLSBERG

Piecyk przenośny OLSBERG to wysokiej jakości żeliwne urządzenia grzewcze wyłożone szamotem w eleganckiej obudowie.
Solidny i uniwersalny piecyk przenośny. Jest godny polecenia nie tylko ze względu na solidne wykonanie i oryginalne wzornictwo, ale także na walory grzewcze. Prosta stylistyka bez zbędnych ozdób umożliwia umieszczenie go zarówno w pomieszczeniu stylowym jak i nowoczesnym. Wysokiej jakości żeliwo, z jakiego odlano elementy piecyka przenośnego OLSBERG, gwarantuje bezpieczeństwo nawet przy paleniu non-stop drewnem jak i węglem.Najważniejsze zalety:
1) Wnętrze piecyka jest wyłożone grubą warstwą elementów szamotowym, dzięki czemu czas utrzymywania ciepła wynosi do 8 godzin!! Szeroki, szamotowy deflektor spalin wymusza długi obieg spalin w piecyku. Dzięki temu sprawność piecyka jest wyższa, a spalanie bardziej ekologiczne.

2) Solidna konstrukcja piecyka, szczelne połączenia elementów oraz zastosowanie specjalnych uszczelek ceramicznych – to wszystko składa się na bardzo dobre parametry grzewcze i efektywne przekazywanie ciepła. Konstrukcja wykonana w całości z grubych elementów żeliwnych i szamotowych gwarantuje trwałość.

3) Szyber, który jest standardowym wyposażeniem, pozwala na dokładną regulację siły ciągu w kominie.

4) Zimna rączka wraz z kompletem rękawic sprawiają, że obsługa wkładu kominkowego jest bezpieczna, czysta i komfortowa.

5) Płynna regulacja wlotu powietrza dzięki zastosowaniu termostatu, daje możliwość bardzo dokładnego wyregulowania prędkości spalania, a tym samym ustawienia wydajności cieplnej piecyka.

6) Możliwość gotowania na otwieranej płycie.

7) Części paleniska są demontowane od wewnątrz. Pozwala to prowadzić prace konserwacyjne bez konieczności demontażu piecyka.

8) Wysuwany popielnik to wygodny sposób na usuwanie popiołu przy ciągłym paleniu.

9) Ruchomy ruszt.

10) Popielnik jest schowany za drzwiczkami wkładu.

11) Drzwiczki blokowane są zamkiem z wygodną rączką. Zastosowanie mimośrodu pozwala na regulację docisku drzwiczek do elementu korpusu wkładu.

 


FotoFoto

Załączniki:
Aktualności
AnLen. Aktywizator spalania

Poprawia jakość i wydajność spalania oraz zmniejsza emisję CO₂


Nowy środek do czyszczenia szyb kominkowych na sucho Dry Wiper

Nowy środek do czyszczenia szyb kominkowych na sucho atmosfire Dry Wiper firmy SCHOTT.


 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH