Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Kafle

Od jakości kafla zależy wygląd kominka, jak również jego walory grzewcze. Każda kaflarnia oferuje różne wzornictwo, rodzaj szkliwa, kolorystykę. Daje to możliwość szerokiego wyboru i umożliwia kształtowanie bryły kominka i jego estetyki w zależności od gustów klientów oraz ich możliwości finansowych.
Nasz firma specjalizuje się w budowie kominków kaflowych, mamy olbrzymie doświadczenie w doborze kafli. Korzystamy z kafli polskich i zagranicznych. Nasza oferta obejmuje kafle dostępne na rynku europejskim i te, które zgodnie z naszym doświadczeniem uznajemy za najlepsze oraz najodporniejsze.
Staramy się nie korzystać z kafli, które poza niską ceną nie prezentują żadnych walorów i uniemożliwiają wybudowanie ładnego i trwałego kominka.


Dzisiejszy postęp technologiczny umożliwia obecnie produkcję kafli o rożnych kształtach i bardzo dużych rozmiarach, co daje zupełnie nowe i niespotykane wcześniej możliwości estetyczne. Niektóre kaflarnie oferują również produkcje swojego własnoręcznie zaprojektowanego kafla.

 


FotoFotoFoto
FotoFotoFoto

Załączniki:
Aktualności
AnLen. Aktywizator spalania

Poprawia jakość i wydajność spalania oraz zmniejsza emisję CO₂


Nowy środek do czyszczenia szyb kominkowych na sucho Dry Wiper

Nowy środek do czyszczenia szyb kominkowych na sucho atmosfire Dry Wiper firmy SCHOTT.


 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH